VITVINSGLAS, 7 + 8 st, 1900-talets tredje fjärdedel.

384076. VITVINSGLAS, 7 + 8 st, 1900-talets tredje fjärdedel.

Uppsättningen med 7 i varierande färger, märkt USC/USCL(?), höjd 18 cm.
Uppsättningen med 8 svagt rökfärgade, höjd ca 19 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 564