LJUSKRONA, oskariansk, 1800-talets andra hälft, höjd ca. 88 cm.

384049. LJUSKRONA, oskariansk, 1800-talets andra hälft, höjd ca. 88 cm.

Gjutgods och mässing, för 8 ljus.

Slitage, mindre sprickor, Armar med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 047