MATSALSMÖBEL. 7 delar, ek, "Äpplet", jugend, 1900-tal.

384011. MATSALSMÖBEL. 7 delar, ek, "Äpplet", jugend, 1900-tal.

Stol
Rygghöjd 99 cm

Bord
Längd 110 cm
Bredd 90 cm
Höjd 77,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Någon stol instabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol
Rygghöjd 99 cm

Bord
Längd 110 cm
Bredd 90 cm
Höjd 77,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Någon stol instabil.

Antal besök: 4 086