Stolar, ett par, nyrenässans, höjd 106,5.
Stolar, ett par, höjd 88.
Trebent bord höjd 72, diameter 50.
Spegel höjd 71,5, bredd 40,5 cm.
Slitage, smärre skador, bord med lagat ben.
Stolar, ett par, höjd 88.