OVE EKELUND. Skogen, olja på duk, signerad.

383950. OVE EKELUND. Skogen, olja på duk, signerad.

Signatur a tergo.
53 x 64 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signatur a tergo.
53 x 64 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 4 402