OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Dukat bord, olja på duk, signerad och daterad C. L Lagerqvist 1932.

383931. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Dukat bord, olja på duk, signerad och daterad C. L Lagerqvist 1932.

72 x 90 cm.

Åldersslitage.
Mindre färgbortfall. Skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 90 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 090