FRUKOSTSERVIS, 18 delar, "Coq", Stig Lindberg för Gustavsberg, 1900-talets senare hälft.

383928. FRUKOSTSERVIS, 18 delar, "Coq", Stig Lindberg för Gustavsberg, 1900-talets senare hälft.

6 koppar med fat; Höjd med fat 8 cm.
6 skålar; Diam 16 cm.

Smärre bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 skålar; Diam 16 cm.

Antal besök: 1 126