LITOGRAFISAMLING. 5st, Öland samt Kalmar-motiv, Stig Jonzon, Åke Pettersson Nåw, Bengt Ågren.

383844. LITOGRAFISAMLING. 5st, Öland samt Kalmar-motiv, Stig Jonzon, Åke Pettersson Nåw, Bengt Ågren.

Samling av original litografier, signerade, från början 6st, nu endast 5 kvar.
Storlek 19 X 27 cm.
Stig Jonzon, 2st.
Åke Pettersson Nåw, 1st.
Bengt Ågren. 2st.

Oramade, handlingsveck, något gulnade.
Klisterrester utanför bildytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 19 X 27 cm.
Stig Jonzon, 2st.
Åke Pettersson Nåw, 1st.
Bengt Ågren. 2st.

Antal besök: 1 324