Samling av original litografier, signerade, från början 6st, nu endast 5 kvar.
Storlek 19 X 27 cm.
Stig Jonzon, 2st.
Åke Pettersson Nåw, 1st.
Bengt Ågren. 2st.
Oramade, handlingsveck, något gulnade.
Klisterrester utanför bildytan.
Storlek 19 X 27 cm.
Stig Jonzon, 2st.
Åke Pettersson Nåw, 1st.
Bengt Ågren. 2st.