SÄNGLINNE, underlakan 21 st. 1900-tal.

383828. SÄNGLINNE, underlakan 21 st. 1900-tal.

Underlakan i bomull till enkelsäng.

Brulksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brulksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 952