KARL KONRAD SIMONSSON. Månljus över vik. Olja på pannå, signerad Konrad Simonsson.

383777. KARL KONRAD SIMONSSON. Månljus över vik. Olja på pannå, signerad Konrad Simonsson.

Dramatiskt månbelyst skymningslandskap vid sjö. A tergo etikett Axel Abrahamson ramaffär Karlskrona.
50x80 cm. Ramad 64x93 cm.

Krakelyr, smärre färgbortfall.
Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x80 cm. Ramad 64x93 cm.

Smuts.

Antal besök: 1 926