Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
LENNART LANDQVIST. Komposition. Akvarell och krita, signerad och daterad -89.
383740. LENNART LANDQVIST. Komposition. Akvarell och krita, signerad och daterad -89.
58 x 61 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 61 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
2 578