Vas, Orrefors. Höjd 22 cm.
Skål, Orrefors, signerad FA (Edvin Öhrström) 1982. Diameter 22 cm.
Sockerskål och sked NS. Höjd 22 cm.
Skeppor 2 st, salt och mjöl, Gustavsberg.
Bruksslitage, skepporna med fläckar.
Vas, Orrefors. Höjd 22 cm.