SKÅL, glas, Jan-Erik Ritzman och Sven-Åke Carlsson Transjöhyttan.

383705. SKÅL, glas, Jan-Erik Ritzman och Sven-Åke Carlsson Transjöhyttan.

Signerad "Transjö SC.JR."Diameter ca 18 cm, höjd 14 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 574