CARL LJUNGBERG. Stilleben, olja på duk, signerad.

383615. CARL LJUNGBERG. Stilleben, olja på duk, signerad.

46x61 cm
Carl Ljunberg, (1897-1973).

Carl Ljungberg (1897–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

46x61 cm
Carl Ljunberg, (1897-1973).

Carl Ljungberg (1897–1973)

Antal besök: 2 616