FOTPALL, 1900/2000-tal.

FOTPALL, 1900/2000-tal.
38360. FOTPALL, 1900/2000-tal.

Gul klädsel, hjultrisssor, längd ca 66, bredd 48, höjd ca 28 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 1 042