FARTYGSBELYSNING 2 st snarlika med väggfäste, mässing, elektrisk, märkta Wiska,1900-tal.

383564. FARTYGSBELYSNING 2 st snarlika med väggfäste, mässing, elektrisk, märkta Wiska,1900-tal.

Längd ut från vägg ca 17 cm.
En märkt Wiska 1131.

Slitage, en lödning lös på skyddskåpa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ut från vägg ca 17 cm.
En märkt Wiska 1131.

Antal besök: 876