YATAGHAN, Turkiet.

YATAGHAN, Turkiet.
383538. YATAGHAN, Turkiet.

Filigrandekor med infattade glasbitar. Längd ca 73 cm.

Slitage och smärre skador, omfattandelagning på fäste.

Gör en kostnadsfri värdering!
383538. YATAGHAN, Turkiet.

Antal besök: 1 696