BORDSLAMPOR, porslin. 4 st. rokokostil, 1900-talets andra hälft.

383520. BORDSLAMPOR, porslin. 4 st. rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Höjd exkl. skärm 23-28.5 cm.

Bruksslitage. En lampfot med nagg/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl. skärm 23-28.5 cm.

Antal besök: 594