GJUTJÄRNSSPIS, Ankarsum, sk. sparspis.

383472. GJUTJÄRNSSPIS, Ankarsum, sk. sparspis.

Höjd 20 cm, diameter plattan, 27 cm, lucka för ved, svärtat gjutjärn.

Bruksslitage, skador, mindre brott på falsen nedtill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 017