FIGURINER, 2 st, Kina, porslin, 1800-tal.

38347. FIGURINER, 2 st, Kina, porslin, 1800-tal.

Två figuriner i form av duvor.
Höjd 16, längd ca 19 cm.
Från äldre, svensk, privat samling.

Skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16, längd ca 19 cm.

Skador, lagningar.

Antal besök: 929