MATSALSMÖBEL, 7 delar, möjligen Erik Chambert, 1930/40-tal.

383422. MATSALSMÖBEL, 7 delar, möjligen Erik Chambert, 1930/40-tal.

Ek.
Stolar, 6 st..
Bord, ca. längd 184, bredd 92 , höjd 78 cm.
2 utdragbara skivor á 65 cm.

Bruksslitage. Bord, sprickor, fläckar, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.
Stolar, 6 st..
2 utdragbara skivor á 65 cm.

Antal besök: 1 120