SOFFA, chippendale-stil, 1900-talets första hälft.

383418. SOFFA, chippendale-stil, 1900-talets första hälft.

Rotting och trä. lösa dynor, längd ca. 195 cm.

Bruksslitage, dynor med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 971