BLYGLASFÖNSTER, 1900-talets början.

383331. BLYGLASFÖNSTER, 1900-talets början.

Mått inklusive ram 135 x 58 cm.

Slitage, skador, glas med skador, glas saknas. Skör.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 946