SKYLTDOCKA, barnmodell, New John Nissen Mannequins, 1900-tal.

383299. SKYLTDOCKA, barnmodell, New John Nissen Mannequins, 1900-tal.

Höjd ca. 105 cm. Står på bas i glas.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Smärre skada på fot. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 665