Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
PORSLINSFÖREMÅL, bl.a. Kanna "Mullbär", tallrikar "flytande blått", Rörstrand, Gustavsberg.
383271. PORSLINSFÖREMÅL, bl.a. Kanna "Mullbär", tallrikar "flytande blått", Rörstrand, Gustavsberg.
Totalt 10 delar.
Bruksslitage.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Totalt 10 delar.
Bruksslitage.
Nagg.
RA Auktionsverket Norrköping
2 258