PORSLINSFÖREMÅL, bl.a. Kanna "Mullbär", tallrikar "flytande blått", Rörstrand, Gustavsberg.

383271. PORSLINSFÖREMÅL, bl.a. Kanna "Mullbär", tallrikar "flytande blått", Rörstrand, Gustavsberg.

Totalt 10 delar.

Bruksslitage.
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalt 10 delar.

Bruksslitage.
Nagg.

Antal besök: 2 489