VÄRJA, 1800-tal.

VÄRJA, 1800-tal.
38320. VÄRJA, 1800-tal.

Enligt uppgift från Norge. Längd inkl. balja ca 86 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
38320. VÄRJA, 1800-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 272