Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HADAR JÖNZÉN. "Disig kväll (Strandvägen)", olja på pannå, signerad.
38311. HADAR JÖNZÉN. "Disig kväll (Strandvägen)", olja på pannå, signerad.
50 x 60,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 60,5 cm.
Auktionshuset Kolonn
959