RÖKSET, mässing, bordsmodell, Metallslöjden Gusum, 1978.

383081. RÖKSET, mässing, bordsmodell, Metallslöjden Gusum, 1978.

Signerad GK.
Längd 23 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad GK.
Längd 23 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 881