SOFFA / SÄNG, allmoge, 1800-tal.

382987. SOFFA / SÄNG, allmoge, 1800-tal.

Längd inklusive armstöd 102 cm.

Slitage, skador/sprickor, renoverad, kompletterad, färgbortfall, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 952