KARMSTOL, vitmålad, 1900-tal.

KARMSTOL, vitmålad, 1900-tal.
382897. KARMSTOL, vitmålad, 1900-tal.

Rygghöjd 85, sittdjup 42 cm.

Bruksslitage, färgbortfall samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 85, sittdjup 42 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 457