VAS och SKÅL, glas, Boda och Nybro glasbruk, 1900-tal.

382894. VAS och SKÅL, glas, Boda och Nybro glasbruk, 1900-tal.

Vas, Erik Höglund Boda, signerad. Höjd 17,5 cm
Skål, Nybro Glasbruk, höjd 9,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 801