RIDSTÖVLAR, ett par, med sporrar, 1900-tal.

38288. RIDSTÖVLAR, ett par, med sporrar, 1900-tal.

Brunt läder. Storlek 41.

Slitage och smärre skador. Senare klackar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunt läder. Storlek 41.

Antal besök: 1 161