VÄRJA, med järnfäste, 1600-tal.

382871. VÄRJA, med järnfäste, 1600-tal.

Total längd ca 70 cm.

Slitage och skador, del av parerplåt saknas, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 70 cm.

Antal besök: 4 378