MATSERVISDELAR, porslin, 30 st, Thomas, Tyskland.

382829. MATSERVISDELAR, porslin, 30 st, Thomas, Tyskland.

Vitt gods med förgyllning
12 mattallrikar, 14 diameter
6 djupa tallrikar, diameter 18,5 cm
3 fat, längd 24, 28 och 38 cm
1 skål, diameter 19 cm,
2 skålar diameter, 17 cm
6 assietter, diameter 17 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitt gods med förgyllning
12 mattallrikar, 14 diameter
3 fat, längd 24, 28 och 38 cm
1 skål, diameter 19 cm,
2 skålar diameter, 17 cm
6 assietter, diameter 17 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 066