SKRIVSTÄLL, rokokostil, 1800 talets senare del.

382769. SKRIVSTÄLL, rokokostil, 1800 talets senare del.

Höjd, 14 cm, längd, 20 cm, delvis förgylld metall, bottenplatta i nysilver med dekorativa gravyrer, bläckhorn i glas.

Bruksslitage, oxid, står något ojämnt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 930