BORDSLAMPOR, ett par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft, signerade.

382766. BORDSLAMPOR, ett par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft, signerade.

Höjd inklusive skärmar ca. 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 666