ENRICO BAJ. grafik och multiplar 1953-1976 med originallitografi.

382752. ENRICO BAJ. grafik och multiplar 1953-1976 med originallitografi.

Ed, Sonet. 1976. nr 24 av 100 exemplar med signerad originallitografi av Enrico Baj. Utatällnignskatalog 1976.

Enrico Baj (1924–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Enrico Baj (1924–2003)

Antal besök: 693