YTTERFODER, porslin, Kina.

YTTERFODER, porslin, Kina.
38272. YTTERFODER, porslin, Kina.

Figruscen, höjd ca 16 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figruscen, höjd ca 16 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 806