BESTICKSUPPSÄTTNING, 31 delar, nysilver, "Chippendale", 1900-tal.

382688. BESTICKSUPPSÄTTNING, 31 delar, nysilver, "Chippendale", 1900-tal.

6 gafflar, längd 18 cm
6 knivar, längd 21 cm
12 skedar, längd 18 cm
3 gafflar, längd 14,5 cm, 3 kaffeskedar, längd 12 cm samt en såsslev.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 gafflar, längd 18 cm
6 knivar, längd 21 cm
12 skedar, längd 18 cm

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 462