ÅGE LINDBECK. "Båtar i Kungshamns hamn". Olja på duk. Signerad.

38260. ÅGE LINDBECK. "Båtar i Kungshamns hamn". Olja på duk. Signerad.

100 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 60 cm.

Antal besök: 4 804