Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kaviartub, färglitografi, numrerad 72/299, signerad Vaksberg.
382560. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kaviartub, färglitografi, numrerad 72/299, signerad Vaksberg.
28 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
3 575