OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kaviartub, färglitografi, numrerad 72/299, signerad Vaksberg.

382560. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kaviartub, färglitografi, numrerad 72/299, signerad Vaksberg.

28 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 896