TVÄTTSKÅP, 1900-talets första hälft.

382544. TVÄTTSKÅP, 1900-talets första hälft.

troligtvis från Båt Svenska Amerika Linjen
höjd 176, bredd 55, djup uppfälld 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 630