382509. KAFFESERVIS, 39 delar porslin MUSSELMALET, helblond, halvblond, Royal Copenhagen 1: sort.
12 st Koppar + 1 st Med nagg
12 st Kaffefat
12 st Assietter
Kaffekanna
Sockerskål
Gräddsnipa.
Medföljer 1 st kopp med nagg
Sockerskål, lagning
1 st Assiett med minimal nagg.