KAFFESERVIS, 39 delar porslin MUSSELMALET, helblond, halvblond, Royal Copenhagen 1: sort.

382509. KAFFESERVIS, 39 delar porslin MUSSELMALET, helblond, halvblond, Royal Copenhagen 1: sort.

12 st Koppar + 1 st Med nagg
12 st Kaffefat
12 st Assietter
Kaffekanna
Sockerskål
Gräddsnipa.

Medföljer 1 st kopp med nagg
Sockerskål, lagning
1 st Assiett med minimal nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st Koppar + 1 st Med nagg
12 st Kaffefat
12 st Assietter
Kaffekanna
Sockerskål
Gräddsnipa.

Medföljer 1 st kopp med nagg
Sockerskål, lagning

Antal besök: 2 299