SOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

382458. SOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Så kallad fästmanssoffa. Längd ca 148 cm.

Slitage, klädsel ställvist med hårt slitage/skador, solblekt, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 891