TEBURK + LJUSSTAKAR, ett par + PRISMOR, ett parti.

382440. TEBURK + LJUSSTAKAR, ett par + PRISMOR, ett parti.

Teburk, trä, insidan mässing, Kina, sent 1900-tal, höjd 11 cm.
Ljusstakar, ett par, trä, Kina, sent 1900-tal, höjd 12 cm.,
Prismor, ett parti, till ljuskronor och lampor.

Förekomst någon nagg på några prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 923