MINIATYRTAVLOR, 2 stycken, blandteknik, signerade Cocbain + kniv, brons.

382429. MINIATYRTAVLOR, 2 stycken, blandteknik, signerade Cocbain + kniv, brons.

Miniatyrtavlor: bildmått 8 x 6 cm, rammått 10 x 8 cm, mässingsramar, 18-/1900-tal.
Kniv, brons, fjäderformad, längd 9,5 cm.

Kniv, fjäderformad: defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 237