AIME NICOLAS MOROT(1850-1913). Olja på duk, signerad.

382425. AIME NICOLAS MOROT(1850-1913). Olja på duk, signerad.

Rumsinteriör med tidningsläsande kvinna, ca. 61,5x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 160