Soffbord med hylla, teak. Längd 88, bredd 51, höjd 58 cm
Väggpendyl. Höjd 38.
Taklampa, stomme av mässing, 3 ljusarmar med glaskupa. Diameter 40, höjd 61 cm.
Bruksslitage, bordet med smärre fanersläpp på skivan, lampan och klockan ej funktiosntestade.
Väggpendyl. Höjd 38.