Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ, med FOTPALL, G-möbel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
38237. FÅTÖLJ, med FOTPALL, G-möbel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
Klädsel i brunt läder.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Klädsel i brunt läder.
Brukslitage.
Auktionshuset Kolonn
4 835