MARIANNE STERN. Stockholmsmotiv, akvarell, signerad.

382376. MARIANNE STERN. Stockholmsmotiv, akvarell, signerad.

Bildyta 14 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 14 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 6 197